Real life escape game

Real life escape game – to fascynująca forma rozrywki przeniesiona z internetowych gier do realnego życia. Na czym polega zabawa? Otóż jesteśmy zamknięci w tajemniczym pokoju, do naszej dyspozycji są wszystkie meble i akcesoria, możemy je przepatrywać w celu znalezienia odpowiedniej wskazówki, która poprowadzi nas do …….. następnej wskazówki. I tak, krok po kroku uda nam się rozwikłać zagadkę, a wtedy możemy wyjść z pokoju. Nie wszystkim się to jednak udaje w wyznaczonym czasie, gdyż łamigłówki wcale nie są łatwe. Ich poziom trudności jest na tyle skomplikowany, żeby nie iść na łatwiznę, ale realnie się potrudzić.

Real life escape game – to swoista gra internetowa, ale nie oglądana za monitora komputera, oczami widza, ale przeniesiona do rzeczywistości. Możemy się wcielić w rolę komputerowego bohatera i sami doświadczać przygód rodem z escape room internetowego. Gdy wejdziemy na stronę internetową organizatorów zabawy, będziemy mogli wybrać z dostępnych pokoi ten, który nas najbardziej interesuje i dokonać rezerwacji. Najlepiej wybierzmy się z przyjaciółmi, gdyż Real life escape game to zabawa zespołowa. Zagadki wymagają współpracy i łączą nawet osoby, które mało się znają, dlatego są tak często wybierane przez pracowników firm. Zamiast organizować imprezę firmową, która nie wiadomo, jak się potoczy, bo może będzie krępująco poza miejscem pracy, a rozmowa nie zawsze się klei, można wybrać się Real life escape game i wspólnie podziałać. Nauczy to nas podejmowania razem wysiłku, poznamy się w działaniu i wspólnie doświadczymy przygody, co może nas znacznie zbliżyć w codziennych dniach podczas pracy w firmie. Wyjścia do pokojów zagadek często organizują swoim pracownikom prezesi firm upatrując w tym szans na interesujące spędzenie czasu, które zintegruje pracowników. Jest to świetna alternatywa do siedzenia w pubie, czy grania w kręgle.

Real life escape game zapraszają uczestników powyżej 16, w niektórych wypadkach 18 lat, ale są pokoje, gdzie mogą wejść dzieci pod opieką dorosłych, co trzeba najpierw uzgodnić z organizatorami zabawy.